| Rudii a întrebat:

Hi, TPU!

M-am îndrăgostit de o fată. dar ea mă place doar ca cel mai bun prieten.

Cum pot să o fac să se „îndrăgostească" de mine?! :3

FUNDA celui mai bun răspuns!winking

Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Pai ea nu poate sa treaca de bariera asta,de faptul ca ii esti prieten,arata-i si partea "barbateasca "sa spun asa,fii langa ea,iesiti in oras,glumeste cu ea,fa-i complimente,fii galant,fii ferm,mai in joaca mai in serios fura-i cate un sarut(pe obraz)apoi daca ea raspunde pe buze,si aprinde flacara in ea,iar daca pune intebari de ce m-ai sarutat spune-i pentru ca esti speciala pentru mine si nu m-am putut abtine, dintr-o joaca intr-un fel, fa sa devina ceva serios, dar sa nu intreci limita, succes

7 răspunsuri:
| Miriam55 a răspuns:

Friendzoned!

| luisanamy a răspuns:

Afla ce ai place si asa o vei cucerii. incet cu incetul.

| emag a răspuns:

Vezi ce ii place la el, incearca sa iei punctele tari care le place la elwinking

| july00 a răspuns:

Sarut-o cand se asteapta mai putin..si mai departe o sa vezi cum reactioneaza si invit-o la un suc, la o prajitura ceva..Succes!

| KittyKa a răspuns:

Fii tu insati... Nu te da macho-man, fetelor nu le place asta. Fii dragut cu ea, adica... Fii un baiat normal. Sunt atatea persoane care incearca sa fie diferiti, incat ii fac pe toti normali. happy Asa ca fii normal. ca sa pari diferit happy

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Trebuie sa te comporti cu ea in asa fel incat sa o faci sa-si dea seama ca nu este niciun motiv pentru care sa te refuze.adica sa fii amabil cu ea, sa o ajuti(dar sa nu fii catelus), sa fii amuzant, nebun, rebel etc si sa te prefaci ca ai trecut peste.sa nu arati ca vrei sai atragi atentia.nu sari in sus de bucurie cand vezi ca vine afara si incearca mereu cand incepi o conversatie pe mess sa faci ceva de genu "salut..cmf mai?happytrebuie sa te intreb cv? cand imi dai si mie aia inapoi(de exemplu..adik sai lasi impresia ca o sa-i spui ceva important).fi natural si arata-i ce baiat bun esti u.si cand mai vorbeste despre relatia voastra..sau cand altcineva vobeste despre asta fa ceva de genu:"aa da(si razi)..ee eram prostut atuncea..lasa ma mai crescut"

| Bdtd04 a răspuns:

Arata-i cat de special esti. Apropie-te cat mai mult de ea. Fa-i cadouri. Petreceti cat mai mult timp impreuna, asta e esentialul. Succes! happy