| SunnyFlame a întrebat:

Hi TPU! nu ati simtit niciodata ca va plictisiti cu iubitul/iubita voastra? eu sincer cam da... oare dcthinking[funda]

Răspuns Câştigător
| TotEu1993 a răspuns:

Buna.Eus incer Nu. Plictiseala intr-o relatie intervien deoarece ba va intalniti mai mereu, sunteti in aceeasi scoala, stati unul aproape de altul(casa) si va vedeti mereu ori vorbiti aceleasi subiecte de fiecare data cand va intalniti.Incercati sa gasiti alte subiecte de discutie. Sper sa iti fii fost de folos

5 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Petru ca nu iubesti si nu stii ce inseamna asta.In iubire nu ai cum te plictisi cu iubita/iubitul...
Eu pana acum nu m-am plicisit niciodata de el si fiind de multi ani impreuna.

| Gabitza a răspuns:

Buna!
Si eu am patit asa! Si, noi ne-am despartit! Pur si simplu nu mai aveam subiecte de discutie! Cam asa arata o conversatie intre noi :
EL : "ce faci?" EU : "bine, tu?" EL : "bine." urma o pauza de 5-6 secunde si ma intreba : "si ce mai zici?" iar raspunsul meu era : "mai nimic". E clar ca o relatie nu functioneaza daca nu aveti lucruri in comun! Nu aveti subiecte de discutie!
Pentru a-ti salva relatia, incearca sa gasesti alte subiecte de discutie decat cele pe care le aveti pana acum, incearcati sa faceti lucruri noi impreuna, sa va distrati, sa va plimbati! Astfel va veti distra! Daca nu faci ceva, sentimentele se pierd si va veti desparti! Asa ca... good luck! :*

| UnZambetTeRog a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat. Insa eu cred ca tuh te-ai plictisit de ea/el deoarece nu mai ai acelasi sentimente. Nu o/il iubesti cu adevarat.

| cosmy_7533 a răspuns:

Ai stat prea mult cu ea, nu mai aveti ce sa vb... thinking Gaseste ceva nou de vb!

fundita?

| Jolie19 a răspuns:

Pentrub ca nu faceti ceva interensant