| IngerashulmeuEdy a întrebat:

Hi, TPU! Ok, deci va mai amintiti de intrebarea "Unei prietene ii place de un baiat de la scoala. E cu un an mai mare decat ea. Dar ea e prea timida si nu are curaj sa ii spuna.De fapt, e cea mai timida din cls, pe cand el e indraznet.In ultimul timp se uita la ea, o baga de seama... voi ce credeti" blahblahblah? e vorba de acelasi tip.acum vreo 2 saptamani i-a zis pentru prima data pe nume, cum? pai el e in a 8-a iar a in a 7-a, intr-o zi au facut calsele ora impreuna, el s-a pus in spatele ei, si cum a uitat sa isi ia un pix, a rugat-o sa ii dea un penar care se afla in banca unde statea ea. Ea e foarte silitoare si nu stia ce sa faca, iar atunci el i-a spus ceva de genu' "stai linistita" sau asa ceva...in ultimul timp o priveste, iar ea mi-a spus ca simte cum o privire o scaneaza din cap pana in picioare de fiecare data cand il vede.Deci,credeti ca o place, sau nu?

Răspuns Câştigător
| Marry410 a răspuns:

Da logic ca o place..si eu sunt "scanata " de un baiat si credeti-ma cand se uita el la mine parca lumea se spulbera :X. Si daca se mai poarta si frumos cu ea e clar, si daca o si priveste e si mai CLAR, spune-i sa ste a linistita. o place

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, fii sigur(a) ca ne amintim de intrebarea ta. Nici nu se posteaza zilnic alte sute de intrebari.