| Carnatel a întrebat:

Hi TPU! pentru voi care a fost cel mai tare scary movie? Scz pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| SandaraPark a răspuns:

Scary movie1.e amuznat,e putin pervers,putin mai mult, dar e ff amuznat si merita, chiar merita vazut! fundabatting eyelashes

7 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Primul... și poate al doilea.

| R_8074 a răspuns:

Scarry Movie 1 si 2, dar acum cand il caut imi apare altul, e unu in care o fata moarta iese din put si din televizor si te omoara.

| Lacoste a răspuns:

Silent hill, the ring etc.

| Broadband a răspuns:

cade ala in pw...la rolling on the floor

| Broadband a răspuns:

@ R ala e 3 il am si eu, e penal rau si ala. laughing

| LiviuStefan a răspuns:

1 mi se pare criminal...Mai ales cand se bat divele alea rolling on the floor))

| deiutaza45 a răspuns:

Mie mi-au placut toate partile darmaies partea cu preotul si cu aia posedata cred ca ii pentru a2 tie? funda?