| dopp a întrebat:

Hi TPU.scuze ca postez intrebarea aici. da` e categoria la care se raspunde frecvent.as vrea niste idei de cadouri pentru un baiat de 17 ani:d. iubitul meu mai exact.Please help`sad

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ziua lui sau doar asa un cadou? daca e ziua lui cu siguranta va aprecia niste prezervative laughing

| xxdd a răspuns:

thinking i`ai ceva practic pentru el. ceva referitor la un hobby ceva.

| alexa007 a răspuns:

Ceva de imbracat, accesorii pentru calculator, un ceas, parfum, un breloc, o poza cu voi pusa intr-o rama, pe un tricou, pe o perna, pe o cana

| noooname a răspuns:

Un maimutoi cu o inima in brate.

Si ii spui ca ...maimutoiu esti tu, iar acea inima e a lui! laughing

tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea server de metin add hectore_marius sa aveti minim 2 giga baiti in pcwinking