| pyxye a întrebat:

Hi TPU.stiti mai este putin si vine ziua indragostitilor iar pentru iubitul meu pe langa ce ii voi lua vreau sa fac si ceva manual, dragut romantic. idei? linkuri? va rog sunt in pana de idei :Xfunda pentru cea mai buna idee:*

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna!
eu ma ocup cu ceva carti personalizate!
iar acum de ziua indragostilior, am inceput sa am comenzi la carti personalizate cu indragostiti!tongue
iti si explic!
pe coperta e poza voastra iar inauntru o scurta povestioara cu numele voastre si putin din povestea voastra de dragoste!
daca vrei sa te ajut, baga id-ul meu alinalazea75