| Yodaime a întrebat:

Hi TPU`!

Sunt baiat, am 16 ani, si astazi am facut "dragoste" pentru prima oara cu prietena mea de 17 ani (mentionez ca amandoi am fost virgini), dupa un preludiu de 15 min, si cateva tentative de nimerit am reusit sa fac treaba, bine asta nu conteaza.
Problema este ca de cand am facut-o ma doare penisu`, nu stiu ce sa fac sa scap de durere, azi tota ziua m-am fatait prin casa, pentru a incerca sa opresc durerea, toate astea cu neputinta, deci ce trebuie sa fac sa nu mai ma doara? x(
Si a doua problema este cand pot sa fac din nou dragoste cu ea? dar fara sa ne mai doara.

11 răspunsuri:
| Echaursi a răspuns:

"XD a răspuns:
Slabutz man te rupe o fata"
zise virginul...

Prima oara asa este, te doare, primele 3-5 dati o sa va doara, cel putin pe ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-a fost mila de tine.dar stai cuminte.tu ai facut sex cu ea? ea face dragoste cu altul de muult.in cel mult o saptamana doua, veti fi despartiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data asa este. Durerea ta poate dura si2-3 zile. A2a oara nu cred ca te va mai durea, sau cel putin nu asa tare. Faptul ca ati fost amandoi fara experienta este un factor. Peste putin timp toate astea vor fi o amintire. Succes cu relatia in continuare.
o zi furmoasa si ai grija de tine!

| Madara a răspuns:

Ati folosit prezervativ?
vira penisu in vrigider sau puneti ghiata la oua sau trebuie vreo fata sa-ti faca vreun miniet xD

| sufletratacit_1832 a răspuns:

Chiar asa de rau doare? inseamna ca pe mine m-a mintit fostul ca pe el nu l-a durut deloc...

| PisiCory a răspuns:

Te rupe fata? laughing stiu ca nu-i de gluma.dar de ce ai vrut sa faci? Eeee, lasa ca te zic eu, laughing

| XD_9438 a răspuns:

Slabutz man crying te rupe o fatarolling on the floor

| adina_7146 a răspuns:

Doare si la baieti foarte rau.dar si la fete. [ asta daca ati fost amandoi virgini.] la baieti nu stiu sigur adica nu sunt sigura daca o sa te mai doara asa rau si a 2-a oara...dar la fete poate sa doara si a 5-a oara.dar nu atat de rau .

| adina_7146 a răspuns:

Doare si la baieti foarte rau.dar si la fete. [ asta daca ati fost amandoi virgini.] la baieti nu stiu sigur adica nu sunt sigura daca o sa te mai doara asa rau si a 2-a oara...dar la fete poate sa doara si a 5-a oara.dar nu atat de rau.

| adina_7146 a răspuns:

Doare si la baieti foarte rau.dar si la fete. [ asta daca ati fost amandoi virgini.] la baieti nu stiu sigur adica nu sunt sigura daca o sa te mai doara asa rau si a 2-a oara...dar la fete poate sa doara si a 5-a oara.dar nu atat de rau.

| lilik_1888 a răspuns:

Te doare pentru ca ai fost virgin si de la tentativele alea de,, nimerit;;