| xmaryyyya a întrebat:

Hi TPU! sunt destul de suparata......Am o prietena foarte buna pe care sunt invidioasa deoarece are prieten. Ea e de 10 ori mai urata si rea decat mine, si o place un baiat dragut. eu sunt de 100 de ori mai frumoasa si mai buna ca ea......si nu ma place nimeni. ce sa fac ca sa ma placa si pe mine un baiat?

Răspuns Câştigător
| knoxfcsb a răspuns:

Pai nu stiu sa fii mai plina de viata sa nu fii pudica sau inchisa in tine pana mea sunt multe de zis lasa id daca vrei si vb

44 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru Făraş):

Nu cred ca persoana care a pus intrebarea e mai presus de "fata aia".

| Făraş a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Nu o cunosti ca sa stii astawinking

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru Făraş):

Vad din intrebare "Ea e de 10 ori mai urata si rea decat mine, si o place un baiat dragut. eu sunt de 100 de ori mai frumoasa si mai buna ca ea...".

| Făraş a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Ziceam ca nu o cunosti personalwinking nu poti sa jignesti daca nu o cunosti personal mai baiete sau ce draq estistraight face

| 0anonim007 a răspuns:

Ca sa va luminey eu, vreau sa va spun ca acea fata aste cea in genunchi in poza profilului, iar baiatul cel in negru din poza...

| 0anonim007 a răspuns:

Cine v-i se pare cea mai draguta din poza profilului lui xmaryyyya?

| 0anonim007 a răspuns:

Si acum alta iluminare de-a mea! va spun ca acea fata arata mult mai bine la fizic decat maria... daca ar fi dupa mine niciuna dentre ele nu e o ileana-cosanzeana. cam niciuna nu sunteti cine stie ce inteligenta si nici prea amuzante. fara suparare, dar ea e mai frumoasa ca tine...
a, si apropo CE MODESTIE!

| 0anonim007 a răspuns:

Si MARIA sa stii ca nu o sa-ti spun cine sunt pentru ca asa sunt eu... RAUUUU!

| xmaryyyya explică (pentru 0anonim007):

Nici nu e nevoie stiu exact cine esti!

| Făraş a răspuns (pentru xmaryyyya):

Creq e Bogdan...:p

| NoNameNoName a răspuns:

Ha, ha! Cica "am o prietena ft buna dar...sunt invidioasa pe ea" Doamne! Esti o persoana falsa! M-am convins! Cu asta am spus tot! Nu avansez pentru ca sunt multe de spus!

| xmaryyyya explică (pentru Făraş):

Mai mult ca sigur, David

| ajutorultau123 a răspuns:

Atunci de ce mai esti prietena cu ea?

| soby47 a răspuns:

Ca sa te placa un baiat este nevoie sa constientizezi ca tu esti cea urata. Apoi totul vine de la sine. Lasa, vei gasi si tu un baiat, poate nu cel pe care il doresti, poate ca va fi unul urat, ce conteaza? Important e sa-l iei de barbat. Am studiat psihologia deci stiu ce zic. FUNDA?