| alle_8519 a întrebat:

Hi TPU:*
vreau sa va rog ceva
am o problema
m-am indragostit de un baiat sh am ajuns sa il iubesc la nebunielaughing dar el nici nu ma observa nu ma baga in seama sh stie ca sunt indragostita de el
as vrea sa ma ajutati sa fac ceva ca el sa fie mai atent sa ma bage in seama sa vb cu mine
sh vreau sa il ajut sa ma vada ca pe o posibila iubita nu ca pe o amica
vreau sa ma ajutati sa il cuceresc putin cate putin
as vrea sa fiu cu el dar pentru el conteaza ft mult ca sunt putin mai inalta ca si el si incerc sa il fac sa realizeze ca il iubesc enorm si ca nu conteaza nici varsta nici inaltimea

cel mai bun si folositor rasp primeste fundita:*:*:

Răspuns Câştigător
| ankappa a răspuns:

Buna, alle:*
exact asta spune'i si tu,ca nu conteaza astea,conteaza doar faptul ca il iubesti... cere'i o saptamana de proba sa vada cum te comporti...
Sau incearca sa vorbiti deschis, incearca sa fiti prieteni ffffoarte buni, discutati despre fete.cum i'ar place lui sa arate iubita lui.
Si intr'un final zii cce simti. spune'i cat de mult il iubesti si de ce esti u dispusa sa faci pentru el...pana la urma nu e nici vina ta ca esti inalta dar nici a lui ca e scund.

4 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Hey,alle.Ar trebui sa incerci sa te apropi de el poate is doar in calitate de amici sa il cunosti si sa incerci sa il faci sa te placa...si in legatura cu inaltimea si varsta discuta deschis asta cu el si spune-i ca daca 2 persoane se iubesc aceste lucruri nu sunt importante.

| ignore a răspuns:

Daca ii placea de tine ii placea si daca erai mai inalta cu mult decat el. dar daca nu simte nimic pentru tine nu ai cf.
ai putea s asta-i pe langa el sa te intelegi bine c el dar trebuie sa existe o atractie si daca nu e degeaba nu juca un joc pe care sti ca o sal pierzi.

| mirelaflorina a răspuns:

Daca cu adevarat tinea la tine nu ar fi trebuit sa iii pese de varsta sau inaltime sau alte lucruri de genu

| siminapop a răspuns:

Hey baby, sunt georgi despre cine ii vb despre e----? stai calma ca esti frumoasa si se rezolva orice problema, il seduci u cumva ca nu cred ca are o inima de piatra oricine ar fi acel baiat:*