| TheRocker16 a întrebat:

Hi tuturor. Deci e sunt cu un baiait. si am mai fost acum cateva luni cu el, dar nu ne vasusem niciodata atunci.Acum ne vedem in fiecare zi. imi spune mereu ca ma iubeste si ca tine la mine. etc happy Nu stiu ce sa cred. daca toate aceste pucruri spuse de el sunt adevarate?! Si nu inteleg de ce nu a vrut sa ne vedem si acum cateva luni cand eram impreuna. straight face

Răspuns Câştigător
| Monutza a răspuns:

Neata.kiss parerea mea este ca daca nu ai incredere in el pune-l la incercare de exemplu: fate ca iti este rau odata si ai nevoie de el urgent.si vezi daca vine si este alaturi de tine inseamna ca vorbele alea au un sambure de adevar.happy gaseste mai multe chestii cu care sa il pui la incercare.eu ti-am dat doar un exemplu.convingete ca chiar tine la tine.lasa-te cauta de el.nu il contacta tu toata ziua ca daca ii pasa te cauta.happy
Dupa parerea mea o persoana ma iubeste cand imi este alaturi si cand am nevoie de ea.happy nu ma incred in cuvinte dulci.si fara rost.toti iti promit marea cu sarea dar putini o si fac.happy
Iar in legatura ca nu a vrut sa te vada un motiv este ca poate in incelas timp el mai avea o relatie si nu vroia sa fie vazut cu tine.sau poate nu a avut curaj.asta daca este o fire mai timida.happy
Ai grija de tine si nu te increde in baietii din ziua de azi pentru ca majoritatea au doar un singur scop sa stea o perioada de timp cu tine.sa te ****.si apoi sa te lase ca pe ultima carpa.nu merita asta esti o FEMEIE nu un lucru care dupa ce s-a stricat il arunci.kiss
Sper ca te-am ajutat.happy
O zi frumoasa de toamna!puppy dog eyes