| anonim_4396 a întrebat:

Hi happy. Vorbesc cu tipul de care imi place..si el ma place da'i cam timid..in fine.Ce sa ii mai trimit in mesaje?laughing

5 răspunsuri:
| Aimèeeee a răspuns:

Spune-i sa lase timiditatea de-o parte si sa vorbiti deschis.

| MariusGomoi a răspuns:

Spune-i direct ce simti

| Cornel1112 a răspuns:

O intrebare dc sa ii trimiti in mesaje cand poti sa ii spui doar in fata ceea ce simti oricum nu ai nimic de pierdut.

| belysa a răspuns:

Pai daca el este timid,si tu la fel,afala mai intai ce ii place,ce il face sa rada,cum isi petrece timpul liber,ce aveti in comun, si asa ajungeti sa va cunoasteti mai bine, sa prindeti curaj si sa lasati timiditatea deoparte. Daca intrati in acest joc, unul din voi va face primul pasa sa iesiti impreuna, si pe urma totul va veni de la sine.Pup si succes

| Naяutσ a răspuns:

Invital undeva, spune-i sa numai fie timid, ca nu are de ce.