| anonim_4396 a întrebat:

Hibatting eyelashes. voua cand va place o fata va combinati imediat cu ea? sau asteptati mai mult timp puppy dog eyes? Multumessc.

Răspuns Câştigător
| Takocska a răspuns:

Pai daca imi place prima data vreau sa il cunosc mai de apropae si dupa o luna sau doua ma combin cu eahappy

11 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Cand imi place de o fata stau si ii admir frumusetea in secret si sufar ca nu sunt cu ea si nici nu voi fi.

| Celalalt a răspuns:

Daca sunt beat ma combin cu toate laughing nu conteaza ca a doua zi sa vad cu care ramn dintre ele laughing

| SimpluCosty a răspuns:

Ma combin cu ea nu am ce pierde.Nu ca ceilalti baieti care zic in gandul lor "mama dar daca zice nu? " Frate lasativa ce dracu daca zice da e bine daca zice nu asta-i viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu incerc sa agat baieti, ca doar nu-s lesbiana.

| Cupcakeeee a răspuns (pentru anonim_4396):

@Jelli. era intrebarea pentru baieti. happy

| anonim_4396 explică (pentru Cupcakeeee):

Eh, putea fi si pentru bisexuale sau lesbiene, de ce nu?

| Flav a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place cum suna de la o fata expresia: ''mie-mi place sa agat baieti.''

| anonim_4396 explică (pentru Flav):

Yeaaah. Ii agat cu carligul, si ii atarn de niste cuie special rezervate, in pivnita. Apoi ii transform in sclavii mei sexuali. La asta ma refeream, la asta te-ai gandit si tu, nu?
Nu am o imaginatie grozava, scumpi?

| Flav a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspuns de gradinita. Disappointed.

| anonim_4396 explică (pentru Flav):

Vezi ca ma supar si incep sa plang.
Credeam ca e raspuns de maternitate, gradinita e departe. Next time i'll try harder. Just because I love you. Ce raspuns vrei sa-ti dau?
P.S: Dar de cand se vorbeste la gradinita despre agatat, carlige, baieti, sclavi si sex? Poate la maternitate da, dar altfel...

| Flav a răspuns (pentru anonim_4396):

Modul de-a face o ironie, a fost de gradinita, draga mea. Aveam pretentii mai mari, dar in continuare atitudinea ta este la un nivel scazut. Continuam in alta parte, poate iti revii.