| mister_8143 a întrebat:

Hm. ce credeti ca mai are rost sa sper ca ma voi impaca cu prietenul meu avand in vedere faptul ca noi ne-am despartit cica pentru ca el are multe probleme si trebuie sa-si intretina familia si eu il sufocam. i-am dat o saptamana timp de gandire daca mai vrea sau nu sa fim impreuna.trebuie sa mentionez ca a spus ca are inca sentimente pentru mine. voi ce parere aveti? pot sa mai sper ca ne vom impaca?

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Ştii cum se spune, speranţa moare ultima. Totuşi, dacă vreţi să vă împăcaţi, trebuie să joci şi tu un rol în asta. Spune-i că de-acum înainte îi vei lăsa mai mult timp liber şi îi vei respecta deciziile, pentru a nu-l mai sufoca. Dacă mai are sentimente pentru tine, cred că va reveni.

| Jack a răspuns:

O sa te ajut mult, si ce iti arat eu o sa iti fie de mare ajutor doar daca iei in serios ceea ce iti arat:P probabil o sa ti se para o gluma dar nu e :)) numai clipul se refera la barbati dar e exact asa si la fete:ppoti sa consideri uite :*http://www.youtube.com/watch?v=0IncCp_-oC8