| Barajag a întrebat:

Hmmm, aud la unii(unele)ca vor sa-si schimbe sexulhee hee... voi v-ati schimba sexul? de ce da si de ce nu?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doar cateva momente in viata cand vrei sa fi femeiebatting eyelashes...prietena iti spune ca e lesbi sau ai nevoie de un loc in autobuz, in rest nu as vrea sa-mi schimb sexul poate doar sa-l perfectionezhee hee
Daca iti schimbi sexul cum te vei numi? ursul? surprise eu zic sa stai cuminte ca nu ai nimic de castigat in plus fata de un barbathappy

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori ma gandeam ca ar fi bine sa fiu barbat, vise de copil, trebuie sa ai intentii serioase laughing, este totusi dramatic sa fii femeie in corp de barbat, atunci, da, merita sa-ti urmezi instinctele.

| Flav a răspuns:

Doar daca e sa-mi pun 3 sani. Altfel nu.

| monyk a răspuns:

Buna, nuuuuuuuu, normal ca nu as face asa ceva, daca D-zeu m-a creat fata, pai asa sa raman! Oricum, chiar daca viata de femeie e cam grea, nu conteaza, imi place sa fiu fatahappy...

| MM a răspuns:

Mi-as schimba sexul doar 3-4 zile in fiecare luna. In 'acele' zile din luna...

| lola a răspuns:

Mi-as schimba sexul doar pentru a putea face shushu din picioare, din alt motiv, nulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-as schimba sexul, sunt multumita de rolul pe care il am in activitatea sexuala.Sincer si zilele "acelea" au devenit zile normale, este altfel.
Acum sex facem cand, unde vrem, fara constrangeri big grin.

| Barajag explică:

@nebundupatine:draga nu am zis ca as vrea sa -mi schimb sexul, am vrut sa stiu ce ar face altii, in plus nu cred ca ar fi fost rau sa fiu numita urslaughing.cred ca era mai binehappy

| carmi_6480 a răspuns:

Nuuuu ma simt bine ca ca femeie nu, m-am nascut pentru a fi femeie si nu as face-o pentru nimic in lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l schimb acum, nu, dar as fi dorit sa ma nasc barbat, mi se pare ca barbatii trec mai usor prin toate, e doar o parere personala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte fericita ca sunt femeie si extrem de multumita de ce fel de femeie sunt! N-as schimba nimic la mine!
Ca sa fiu perfecta, nu trebuie decat sa-mi schimb masina! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata laughing De ce? Pentru ca sint scorpion, imi place sa intep rolling on the floor happy

| Alex >D a răspuns:

Ce n-as da sa fiu fata macar pentru 2 zile... stiu eu de ce laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Babypink, daca faci sex oricind si oriunde, fara constrigeri, ai incercat si in tranvai?hee hee
Dane si daca nimeresti in zilele alea in care te doare burtica? rolling on the floor tongue

| marioxxl11 a răspuns:

In nici un caz

prfml
| prfml a răspuns:

Da, eu mi -as schimba sexul cu unul mai mare happy