| ciresica a întrebat:

Hmmm... e o poveste cam lunga sa zic asa, acum 2 luni am fost la un club in TIMISOARA cu o prietena de`a mea... unde am cunoscut un tip care dansa langa mine si am intrat in vorba cu el, am discutat foarte mult sa zic asa, si imi placea tare mult de el(Aspectul fizic care pentru mine conteaza), iar el imi dadea aceeasi impresie, cand am plecat de la club m-a dus acasa, si ne-am despartzit pupandu-ne pe obraz, a doua seara.ne-am intalnit din nou la club.doar ca de data asata fara sa ne dam seama.in timp ce dansam.ne-am sarutat si am tzinut-o asa toata noaptea! Si a doua zi nu ma mai salutat iar acum numai vorbeste deloc cu mine... oare de ce? mentionez ca i-a spus unei prietene ca nu e pregatit pentru o relatie(multumesc anticipat)

12 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pentru ca a fost doar o distractie, ceva de moment, nimic serios, daca ar fi vrut ceva mai mult, o relatie cu tine, sigur nu se purta asa, vorbea cu tine, continua sa tina legatura cu tine si te baga in seama, e neserios, pura aventura de o seara si gata, asa sunt unii, mai imaturi, care nu vor relatii stabile, doar asa de mere paduretehee hee...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Probabil a vrut sa se culce cu tine...cum nu a reusit a lasat-o balta...

cami
| cami a răspuns:

Vorba lui Cristi, a reusit? Daca da, e clar. Daca nu, probabil ca-o fi suparat. ca l-ai respins.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pai a obtinut ce vroia, nu?

| Silvia a răspuns:

Poate i-a fost rusine apoi sa mai vorbeasca cu tine...

| Linda a răspuns:

Cati ani are? Poate are pe altcineva sau poate chiar nu vrea sa aiba inca o relatie.

| elyssa20 a răspuns:

Pai se pare ca a fost doar un joc, sincer mai bine uita de el.bafta.

| PauLa.M a răspuns:

Nu a vrut nimic de la tine!
Poate vroia sa ajunga mai departe, tu nu ai colaborat si cam atat. probabil e genu de baiat "inca una, inca o seara"
nu fi suparata tongue

| alessyca a răspuns:

Se pare ca ai fost doar o aventura pentru el din pacate...
daca a zis ca nu e pregatit pentru o relatie, cred ca nu te-a mai bagat in seama ca sa nu iti faci tu mai multe sperante si sa intelegi ca a fost doar o chestie de o seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu ai continuat, dupa sarutul ala vroia si altceva. Ei daca te culcai cu el sa vezi ce pregatit era, imediat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce a obtinut? o noapte de pupaturi? infantilism.

| ciresica explică:

Pai are 20 de ani presupun ca e cat de cat dezvoltat mintal nu chiar atat de pampalau, nu mi-a propus nimic si nici nu am abordat subiectu asta cine stiethinking va multumesc pentru raspunsuriile datee pana acumhappy