| Aly_9916 a întrebat:

HRISTOS A INVIAT! happy
Buna dimineata as vrea va pun si eu o intrebare..Stiu ca s-ar putea sa sune mai ciudat.dar am o intreaga valmaseala in cap: Am cunosc o tipa destul de ok..si am inceput sa iesim ba pe afara..ba la alergat...idee e..cand ne despartim ne sarutam de parca am fi impreuna..si chiat am crezut ca se leaga ceva.dar mi-a dat un mesaj prin care imi spunea sa nu ma indragostesc de ea. straight face Aseara cand am adus-o acasa ne-am sarutat s-a dat jos din masina si a venit pe partea mea mi-a deshis usa si ne-am sarutat mai mult de obicei, daca pot sa zic asa. Si ea imi spune sa nu ma indragostesc de ea :/ laughing cam greu. Un sfat ceva? Am o varza totala in creier
A da..eu sunt mai timid de felul meu

3 răspunsuri:
| kyliejenner a răspuns:

Wtf?

Intreab-o : bai fato, ce vrei de la mine? Ori ma placi si suntem impreuna, ori la revedere, eu nu am chef de joculete

laughing

| Pool77 a răspuns:

C**va penala. Scurt si la obiect.

| SkyPilot a răspuns:

Poate vrea doar o aventura. Nu te indragosti de ea, dar apuc-o de talie, dupa asta de fund, pune-i o mana pe sani, vezi ce merge. Nu ai nimic de pierdut.