| Larysu a întrebat:

Http://debarbati.ro/......-asta.html

Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

La mine nu se potriveste, cel putin din spusele sotiei mele. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdaaaaa, tu nu sti ca britianicii cauta sa iasa din real? cum da chinezii o stire ca la ei s-a nascut un porc albastru peste o zi vezi ca apare in ziare la englezi ca un popa are burta verde, si ca sa nu raman de caruta iti spun ca eu cand fac sex inumar banii cheltuiti in ziua respectiva si sunt atent sa nu-mi iasa socoteala ca sa pot prelungii actul sexualwinking