| greenmile00 a întrebat:

Http://fete-singure.miradct.com

asta e in atentia baietilor... mah voi credeti ca mai sunt fete frumoase singure? ete aici!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da fete singure cu o rezerva pusa la o parte (niciodata sa nu crezi in situri de matrimoniale si fete asa ca sunt basme). Fete frumoase singure gasesti destule dar sunt singure cand nu au bani la ele si cauta provizii de la altul, cuminti 0.5% or fi.

Răspuns utilizator avertizat
| Balboa a răspuns:

Sorry eu sunt singura si am cativa frumosi care imi fac cu ochiu dar ma joc un pic cu ei. happy