| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.descopera.ro/dnews/11987176-care-este-marimea -medie-a-penisului
Pe site scrie ca mrimea medie este de 14, 2 cm lungime şi 12, 2 cm circumferinţă (în stare erectilă). Si eu il am mai mare, care este explicatia?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Explicația este că ai crescut normal. Și ai avut șansa să nu fi fost operat de Dr. Ciomu; da' nu e timpu' pierdut.

| neutrino a răspuns:

Asa a lasat Dumnezeu, nu a dat toate calitatile la fiecare om in parte: unora le-a dat frumusete, altora le-a dat inteligenta, iar tie ti-a dat un penis, care este normal.

| ywar a răspuns (pentru neutrino):

Bine, ai spus foarte correct - lui I-a dat un penis si altora inteligenta happy

| sofisis a răspuns:

Tu stii ce e aia o medie?

| Jokyo a răspuns:

laughing) si eu il am mai mare nu este nici o explicatie il ai peste medie este simplurolling on the floor

| Fl0ryn19 a răspuns:

Daca ati fi observat a scris circumferinta 12, 5cm? unde ai citit tu asa ceva. Mai pe romaneste e groasa de 12, 5cm. Invata matematica apoi pune intrebari!