| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......abdare-sa/ deci dupa toate astea...de curand am inceput sa vorbim pe mess mai des... avea la status o melodie(facuta de el ) si i-am cerut una dintre melodii. darpe langa melodia respectiva mi-a dat si o melodie " wish you were here" melodie care nu era in remixu ala.acum cateva zile mi-a zis pe mess din vorba in vorba mi-a zis ca trebuie sa imi zica ceva dar o sa aflu dupa bal(asta insemnand joia asta) si azi mi-a zis ca mai are sa imi zick ceva da intre 4 ochi dar nu e acelasi lucru cu cealalta faza nici nu stiu la ce sa ma astept. el acum nici nu mai are prietena de vreo luna si nu stiu ce sa fac daca ma intreaba daca vreau sa fiu cu el? mai ales ca am inceput sa vorbesc cu un fost prieten la care am tinut si inca tin:) si a zis ca vreau sa ne impacam. intrebarea e: ce sa fac? sunt intr-o situatie cam naspa acum.ba sa ma combin cu el ba sa am impac cu fostul? sanse sunt 50 cu 50 si la unu si la celalalt

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Depinde de ce simți pentru fiecare dintre ei! Poza este a unei fetițe mici. Deci ești cam,, verde,, / mult prea tânără, să te combini, cu un bărbat, mai ai și tu răbdare, vreo 5-6 ani.

| valThina a răspuns:

@ Mihaidavidoglu1954 nu sunt eu in poza, aia e o poza luata de pe nethappy...eu am 19 ani happy