| Kidd ♡ a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......a-religie/ Pana la urma ne-am impacat. Doar ca. e ceva schimbat. Nu mai e la fel ca atunci. Am ajuns la concluzia ca nu mai tin la el cum tineam. :| Dar mi-e si teama ca daca o sa ma despart de el o sa-mi para rau. Ce as putea sa fac? :o3

1 răspuns:
| lolytagirl a răspuns:

Pai eu sunt de parere ca sti vorba aia.,, Ciorba reincalzita nu mai are accelasi gust ''.Asa ca gandeste-te la ceea ce iti doresti cu adevarat.SI daca nu mai ti la el cat tineai inainte.Mai bine iti faci un alt iubit.Nu ai cum sa regreti.