| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......-fericita/ asa astazi am venit afara si mno toate bune si il intrebam si el s-a intors spre stanga cand a zis ca nu ii place de mine si ca o iubeste pe fata aia tot spre stanga si daca vrea sa fie cu mine a zis nu si tot spre stanga si mno dar cand eram eu el si fata aia numai cu mine statea adica numai pe mine ma sacaia si cand m-a condus acasa el ea si iubitul meu el tot zicea da sa o mai conducem un pic da pana acolo si nu stiu ce! Eu dupa ce sa ma iau eu ce sa cred? :-? funda! a da si am sezizat ca stanga lui de fapt e dreapta noastra caci stateam fata in fata deci mno :-? ce sa cred? funda si cate voturi vreti voi dar raspundeti-mi!

Răspuns Câştigător
| MyRy701 a răspuns:

Poi poate el nu vroia sa fie cu ea ci cu tine!

2 răspunsuri:
| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Adica el numai cu mine statea si cu ea nu prea statea

| domaco a răspuns:

Mai editeaza inca odata povestea, dar fii mai clara, si scrie tot cuvintul ca de aia ai degete.