| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......e-e-slaba/ raspundeti plzzz pana pe 22 aprilie maxim! 1

1 răspuns:
| Foca a răspuns:

Salut. Parerea mea este, daca te iubeste trebuie sa faca pasul asta deoarece e pacat sa stea cu ala, si sa te iubeasca pe tine.
Eu zic mai bine daca esti abzat pe tine, ia-o de mana si du-te in fata la ala si ziceti care si cum sta treaba.
In cel mai rau caz sare la bataie, daca nu esti bazat pe tine, mai ia-ti vreo 2 prieteni cu tine si lasa-i mai in spate sa sara daca e ceva.
Si uite asa rezolvati amandoi problema si o sa fiti fericiti.
ATENTIE: Fa asta daca sti sigur ca te iubeste.
Succes.
Ciao.