| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.tpu.ro/dragoste-si-sex/salut-imi-place-de-o-f ata-de-la-mine-din-clasa-de-vreo-2-ani-dar-nu-stiu-cum-s a-ii-zic-ne-jucam-in-fiecare-pauza/
dupa cum am spus imi place de o fata cu care ma joc in pauze(am 11 ani)
dar de o vreme(o saptamana mai exact)a inceput sa dea semne ca ii place de Claudiu(un alt coleg). Primul a fost cam um cred ca vinerea trecuta...ba nu! martia trecuta! cand ne-am jucat un joc ca daca eu ma uit la ei(ca jucau mai multi)ei trebuie sa stea nemiscati.e joc gen,,La perete, la perete stop".dar e putin diferit.si acel Claudiu s-a alaturat si el jocului.m-am intors cu spatele si cand m-am intors cu fata am vazut-o pe fata de care imi place cu mainile pe umar la el si cu un picior sus\.acum...asta nu e cea mai convingatoare.dar.mai am inca 2.la scoala a intrat intr-o zi de 3
ori in el.coincidenta? si azi in autobuz, este un scaun in fata (nu stiu exact cum sa explic)ei doi se certau care sa stea.soferul a ziz sa stea amandoi.si ea a pus mana dupa spatele lui si s-a prins de usa. vroia sa dea impresia ca doar se tine de usa.dar eu m-am prins.
ce zice-ti? il place pe acel coleg.toate coincidente? doar in mintea mea?
ps:ei doi stau in acelasi sat!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Paoo a răspuns:

Buna!
Eucred ca vrea sa te faca gelos. Nu stiu ce sa zic, parerea mea.

| pcornelia18 a răspuns:

Pai nu-i neaparat sa-i placa de el pote sunt prieten dar daca tie iti place de ea spune-i in fata ca tie iti place de ea daca spune da ii bine daca spune nu spune ca nici numi placea de tine