| Alëxąndŕą a întrebat:

Http://www.uberhackz.org/......-2011.html are cineva acest hack sa mi-l trimita si mie pe mess, hotmail, iq, google talk, sau team viwer cine are unul dintre cele, dar daca le aveti pe toate preferabil mess daca vreti scuze categorie, dar e cea mai vizitata de ce habar nu am

1 răspuns:
| crazyinlove a răspuns:

Ti-as recomanda sa nu te ocupi cu chestii din astea. Iti ''sapi groapa singura'' Crede-ma am patit-o de vreo 2 ori. Dar, faci cum vrei e alegerea ta.