| OnlineZ a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=KHW3yXSoHBo As vrea sa va uitati la acest link, si sa imi spuneti parerea voastra! Oare asta e adevarul trist? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Octavian26 a răspuns:

Nu e adevaru "trist" e adevaru sincer al ultimilor ani! Tot ce se aude e purul adevar din ceea ce se intampla-n lumea inebunita dupa Moda, Infatisare si ranc social! Sunt multi "jmecheri" intre 4 pereti, fitosi care merg cu 20 la ora pe bulevard in ora de varf numai sa-si afirme "ferari" cumparat de taticu si fete care sunt in stare de orice cu oricine pentru o stare financiara cat mai buna! Vai de viitoru copiilor nostri.

| OnlineZ explică (pentru Octavian26):

Mi-ar placea sa te contrazic da nu se poate.Dar putem spune inca ca nu toti sunt asa, s-au salvat cativalaughing

| Octavian26 a răspuns (pentru OnlineZ):

O da cei care inca mai gandesc! restul, umplutura! (daca am jignit sa fi sanatos(asa) ) big grin

| OnlineZ explică (pentru Octavian26):

Pe mine daca m-ai jignit? nu am inteles prea bine ultima fraza, cea din paranteze ..Si daca este ce am inteles eu stai linistit nu ma simtr absolut deloclaughingwinking

| Octavian26 a răspuns (pentru OnlineZ):

Aoleu nu am batut nici un apropo, pur si simplu daca se mai uita cineva la topic si se "simte" jignit! nu am zis nimic de tine!

| OnlineZ explică (pentru Octavian26):

winkingwinkingScuza-ma asa se intelege

6 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Este crudul adevar...