| Swallow a întrebat:

HY TPU.Deci povestea mea stupida continua sad Deci v-am zis ca imi da semne ca poate ii sunt pe plac(asa cred eu si prietenele mele asa zic) insa azi, in pauze-mereu statea cu niste fete din clasa, le cuprindea, ele se culcau pe el.Deci nu m`ai pot de gelozie :@ chatterbox. Deja ma gindesc sa nu`i mai spun ce simt pentru el si ca "prietenul meu:"a fost o minciuna. O sa-l doara in c*r. el e fericit. Voi ce parerea aveti?! Fundy+voturi :*

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Poate te place, dar clar este ca nu esti "Numai Una" ("Numai Una" - Talisman). Stiu, astia is numai cu dulcegarii. laughing

| Liquify a răspuns:

Pai nu cred ca e neaparat ferici. laughing Asa sunt unii baieti se bucura ca priemesc atentie de la fetele din jur dar asta nu inseamna ca le place. Daca nu i spui ce simti o sa continui sa "nu mai poti de gelozie" pentru ca el nu are cum sa ghiceasca, iar tu nu ai nici o garantie ca ar placea-o pe alta.

| justDaisy a răspuns:

Gelozia ta este normala, dar baietilor le place sa primeasca atentie mai ales din partea sexului opus. Cand vezi ca sta cu celelalte tu de ce nu te duci sa stai si tu cu el? Incearca sa te apropii cat mai mult de el

| angelkissing a răspuns:

Poi probabil u nu i-ai dat sperante, poate asa facea si cu tine dar acuk s-a saturat, daca il placi vb cu el dar daca nu esti sigura ca te place mai bine date p LG el si vezi ce reactie are poate nu se mai duce la acele fete si sta cu tine daca te place...pentru el e o joaca, cred ca acele fete il plac dar el sta cu ele pentru distractie