| Mihai_3714 a întrebat:

Hye. Sunt in clasa. a -X- a, imi place de o fata... ea invatata la acelasi etaj cu mine si nu stiu cum sa ma bag in seama cu ea si sa ii cer id-ul. Pls, Help, mersi

3 răspunsuri:
| yoyo_7345 a răspuns:

Pai incearca sa gasesti un prieten care sa iti fie si tie prieten si ei...si din greseala *te vezi cu ea si cu prietenul tau*...adica sa fii in acelasi moment cu el si cu ea. o saluti si apoi totul vine de la sine

| fCD a răspuns:

Suna a problema de cls a6a. happy
Poarta'te ca unu de "a -X- a"

| andtreeaandreutza a răspuns:

Pai mergi la ea intreb-o ce mai face zii ca e draguta si formeaza o discutie cu ea. ea o sa inteleaga ca o placi

UPSS apropo dui o floare sau ceva dulce

da funda baa