| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

I-am cerut sa mergem la munte doar amandoi sau la hotel.A zis ca nu are rost daca mergem peste 2 saptamani cu prieteni.Si i-am zis atunci la un hotel..sa fim amandoi...nu la mine, nu la el..sa dormim amandoi si a zis ca daca avem posibilitatea sa mergem la el sau la mine de ce mai mergem la hotel? Ce sa intelegsad?

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca tot i te oferi pe tava de ce sa nu fie gratis! Scuze, dar asta se intelege!

| romeo007 a răspuns:

Tipul nu vrea sa aruncati banii aiurea... nu te speriawinking

| romeo007 a răspuns:

Tipul nu vrea sa cheltuie bani, atata tot

| piticelm a răspuns:

De ce trebuie sa te duci la hotel cand poti sta la tine acasa? Ori esti in luna de miere? iti poti face griji daca te casatoresti si in luna de miere te tine in casa, asa in niciun caz happy