| dreamygirl a întrebat:

I-am povestit "prietenei mele" despre el...(pentru cei ce nu stiu poestea, puteti vedea in intrebarea anterioara)Am vb. cu ea la telefon. Ii spuneam cat de fericita sunt ca petrec ceva timp impreuna cu el, la meditatii si mi-a spus ceva de genul "in pat, unde?!"... I-am inchis telefonul inventand o scuza.
Ce prietena!
I-as da un mesaj... Dar mereu m-am abtinut sa ma cert cu ea...
Sunt atat de dezamagita...sad

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
In legatura cu : "I-as da un mesaj...". Nu se merita! Las-o in pace. Daca are obraz si constiinta se va simti mai devreme sau mai tarziu si poate isi va cere scuze. big grin Bafta! Tu fii ca si pana acum si vezi-ti de treaba ta! Sa n-ai grija fetei aleia sau sa cauti sa te razbuni pe ea ca nu faci bine. sad

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ea ţi-a pus o întrebare pertinentă.
Greşeala e a ta că te-ai supărat.
Salut.

| IooMar a răspuns:

Nunu mai bine nu o mai baga atat de mult in seama nu mai vb cu ea chestiile astea ca e mai bine, o sa isi dea sigura seama ca este ceva in neregula si atunci o sa ii ziciwinking