| ymsalut a întrebat:

I-am propus intilnire une-i fete care m-a refuzat dar stiu ca are ceva sentimente fata de mine ce sa fac si cum sa fac ca sa inteleaga ca putem fi un cuplu frumos? Ar trebui sa ii acord un timp oarecare? Raspundeti-mi la ambele intrebari!

Răspuns Câştigător
| illegalflower a răspuns:

Incearca sa fi tu insuti si sa nu o presezi tot timpul cu intrebari gen: vrei sa fi cu mine sau din astea, daca te-a refuzat incearca sa te bagi pe sub pielea ei, sa o faci sa rada, sa o faci sa se simta bine in prezenta ta si atunci sigur va pica in bratele talewinking funda?big grin

2 răspunsuri:
| andra_9015 a răspuns:

Da,ar trebui sa-i acorzi un timp in care sa incerci sa-i demonstrezi ca puteti fi fericiti impreuna.chiar daca nu vrea acum sa iesiti, poti vorbi cu ea la telefon/pe mess si sa incerci sa o faci sa se simta cat mai bine. daca o sa vada ca se distreaza vorbind cu tine, sigur va accepta o intalnire.dar acorda-i timpul necesar daca chiar vrei sa iasa bine si sa nu te creada un 'disperat'. mult succes.happy

| andra_9585 a răspuns:

Mai asteapta putin, vorbeste cu ea, fie pe mess fie la tel, apoi ii zici:"hai la un suc!" nu pune intrebari unde o lasi 90% sa te refuze gen "vi la un suc?". Daca crezi ca te place cat de cat poti sa o si saruti dupa aiabig grin
Bafta!