| Roxanaaaaaa a întrebat:

I-am spus prietenului meu ca as vrea sa facem sex doar de 2 ori pe saptamana, dar s-a suparat foarte tare. Ce sa inteleg?

9 răspunsuri:
| CandyES a răspuns:

Sa intelegi ca e baiat asa sunt toti te doreste iar de doua ori pentru el este foarte putinfrustrated sigur ar vrea de cateva ori pe zilaughing deci: de 2 ori inseamna mai nimic pentru el big grin

| EuOO a răspuns:

Că vrea zilnic.

Răspuns utilizator avertizat
| Fashion a răspuns:

Pai... eu cred ca e prea mult pentru el. Nu cred ca ar face fata de 2 ori pe saptamana laughing. Cred ca ai inteles ca glumesc. Pai acum, lasand gluma la o parte eu cred ca el vrea mai mult SEX... si este alegerea ta cand vrei si de cate ori vrei sa faci si el ar TREBUI sa-ti respecte dorinta daca nu sa se duca la alta cu care sa faca de 2 ori pe secunda laughing

| yasser25 a răspuns:

Frate cati ani ai? iti programezi de cate ori si cand anume sa faci sex? presupun ca ai stabilit si o ora anume! parca il vad saracul, miercuri la ora 21.00 facem sex, asteapt bai nu vezi ca e ora 20.59? nu te grabiiiii. saracul baiat, si app doar de 2 ori pe saptamana? laughing nasol, cel putin de 2 ori pe zi, pe bune, daca tot iti arde de f t t laughing

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Ca vrea sex mai des

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e obsedat de sex luatio mai moale ca ajungeti obsedati in plus ar trebui sa te inteleaga si daca nu mai vrei deloc daca nu e cam mitocan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu vrea doar de 2 ori, ci vrea de mai multe ori sau chiar in fiecare zi.

| cosmynel_5430 a răspuns:

Pai trebuie sa intelegi ca ar vrea de mai multe ori pe saptamana...parerea mea