| AndreiPaul040300 a întrebat:

I-am spus unei prietene foarte bune ca o plac, si culmea avea prieten de care eu nici n-aveam habar. Sincer cum pot sa o uit? Nu vreau sa mai am legatura cu ea cu nimic din viata ei, mi-a dat la m**e cand i-am zis ca o plac..." sa ramanem amici" mie numai de amicie imi arde acum.Si eu am fost prost ca am asteptat-o 8 luni sa vad cum reactioneaza.

Răspuns Câştigător
| неизвестныйй a răspuns:

Asta e. Tu ai fost prostul la faza asta. Data viitoare nu mai aştepţi nouă luni, aştepţi 1 săptămână şi treci la acţiune.

4 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Cand placi/iubesti o persoana nu o poti uita cand vrei tu. Timpul rezolva aceasta problema, in momentul in care o sa te indragostesti de o alta fata.Prietenii buni in general isi spun totul deci in concluzie "avea prieten de care eu nici n-aveam habar" rezulta ca nu erati prieteni asa buni decat ca tu o cautai foarte mult pentru ca o placeai/placi! Succes pe mai departe!

| Florrentina14 a răspuns:

Daca ea deja ti-a spus ca nu vrea mai mult, imi pare rau dar te vei gandi la ea pana o sa-ti treaca. De ce ai stat atata timp? Ma bucur ca acum, iti dai seama cate luni, saptamani, zile ore si minute ai fii stat cu eawinking O sa-ti fie greu sa o uiti. Daca te vei mai intalni cu ea, tu fiind indragostit, o sa te uiti la ochii ei, la zambetul ei ( daca nu esti genul ala de baiat * Moama ce cur are aia.*) si o sa iti placa MAI rau de ea.

| grab a răspuns:

Ai asteptat prea prea prea mult.

Invata ceva din asta si mergi mai departe nu e niciun capat de tara aici.

Si in felul asta, cautand alta si actionand in timp util o sa o uiti si pe aia care ti-a dat-o la muuuu.

Bafta!

| Adry05 a răspuns:

Asta e, mută-ţi atenţia în altă parte şi data viitoare fii mai atent la fata pe care o alegi.