| brunett3 a întrebat:

I am spus unui baiat ca saptamana viitoare am sa fiu cu el :d insa el ieri mi a spus ca s a pus cu alta fata.crying
Acum el tot vrea sa fie cu mine. Si nu vreau sa il pun sa aleaga intre mine si ea sau sa il fac sa se desparta de ea ca sa fie cu mine sad
Ce as putea face in afara sa il uit sau sa ma despart de el?
...imi place de el si nu vreau sa il pierd.si nu ii pot spune ca ma deranjeaza ca el s a pus cu alta.

Fundita si voturi :*:*

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te mai baga peste el lasa-l sa isi vada de treaba lui.

| Crisu a răspuns:

El e si cu tine si cu ea? :O Fi atenta ce se intampla, tu nu vrei sa il pui sa aleaga, nu vrei sa-l uiti si nu vrei sa te desparti de el. Ce vrei sa faci altceva?
Nu-l pune sa aleaga, spune-i ca nu poti fi cu el stiind ca el e si cu tipa aia.

| membrugirl2010 a răspuns:

Pai de ce sa nu ii spui sa aleaga?! pana la urma aia e in plus, voi va placeti, si asta e tot ce conteaaza:X!
fundita?happy:*

| AWonderfulDay a răspuns:

Fa ceea ce simti big grin eu asta as face in locul tau.il iubesti si nu vrei sa-l pierzii dar toutsi nu vrei sa aleaga intre tine sh ea? Daca il iubesti nu te mai gandii la cei din jur... OK? ei nu se gandesc la tine asa ca trebuei sa faci ce`ti spune inima.big grin sper ca te-am ajutatbig grin

| Diana2 a răspuns:

Si eu am patit la fel!laughingde ce sa suferi din moment ce il poti avea. daca o sa il refuzi el o sa ramana cu cealalta. poate pana la urma o sa se ataseze de ea.si o sa se cam indeparteze de tine si atunci va fi si mai rau. dar de ce sta cu alta daca era vorba sa steie cu tine? sincer e normal sa iti zica ca vrea sa fie cu tine.doar acum.cum sa te impace.(trebuie sa te gandesti ca de fapt cat timp voi ati combinat.la fel el combina si cu afta cu acre sta acum doar ca poate pentru el nu este asa importanta. dar nu il lasa.de ce sa stai si sa suferi.il poti zapaci cum vrei.ai grija de de tine!