| croissant a întrebat:

I am zis fostului meu sa înceteze să mă mai caute că sunt Intr o relație și că la anul mă mărit! L am mințit nu sunt în relație și nici nu mă mărit dar așa am simțit pe moment să îi spun...
Nu pot sta in loc tot cu el cu împăcări și despărțiri... Am simțit că asta e singura metoda de a mă lasă definitiv în pace

Răspuns Câştigător
| JohnnydeFeer a răspuns:

Ai facut un gest de demnitate, Nu te merita.

2 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Parca ziceai că nu poți fără fostul, că ți dor rău de el! Nici tu nu mai știi ce vrei de la viață.

| simplaexsistenta a răspuns:

Fostul ala dupa care nu mai puteai? Iarta-mi indrazneala, dar cati ani ai?