| Bluren a întrebat:

I-am zis unei fete din clasa ca o plac mult dar ea m-i-a zis nu te supara dar poate alta data.Ce sa inteleg din asta ?

8 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Ca ti-a dat cu flit

| Crazyycoffedrop a răspuns:

Poate ca fata era deja intr-o relatie si ti-a spus direct ca sa nu iti faci iluziipuppy dog eyes si sa nu suferi... asta este doar o parere poate era alata cauzawinking

| GeooRgYaaNaa a răspuns:

Poate si ea tine putin la tine sau chiar ii place de tine! Poate nu e pregatita sa fie cu tine! Sau poate i e rusine sa iti zica! Mai incearca sa vorbesti cu ea sa afli poate are pe altcineva si de aia ti-a spus alta data!winking

| Bluren explică (pentru GeooRgYaaNaa):

Pe alt cineva ea nu are asta stiu sigur

| GeooRgYaaNaa a răspuns:

Aham.atunci poate i este rusine, da incearca sa mai vorbesti cu ea!

| ryder98 a răspuns:

Sa stii ca am fost de fata si chiar tine putin la tine

| Bluren explică (pentru ryder98):

big grin normal tu stai in fata mea si tragi cu urechea la tot