| ecristinamc a întrebat:

I.L.CARAGIALE SAU AL.I.CUZA?(PLOIESTI)Ce credeti ca ar trebui sa aleg? Am media 9, 13 si vreau la stiinte ale naturii dar nu stiu ce liceu sa aleg. Un sfat ceva, va rog?:O3 habar nu am ce sa aleg adica unii zic ca, caragiale este fooarte bun altii spun de cuza. voi ce imi recomandati?
ecristinamc, vrei sa dai ma

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Mihai viteazu. acolo mi-am stricat eu 8 ani din viata (generala si liceu) cu cei mai incompetenti profesori, cei mai prosti gardieni si per total cand mi-am rupt picioru si umblam cu adidasii in jurul gatului carat in spate de 1 coleg nu ma lasa gardianul sa ies fara bilet de voie de la profesorul de serviciu.

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Vrei sa ti-o tragi cu Cuza sau Caragiale? Daca esti majora sint martor.

| HISTORY_5103 a răspuns:

I.L Caragiale clar.