| alex942 a întrebat:

I-mi spuneti si mie metode de abordare...in momentul in care doresc sa ii zic unei fete ca o plac nu i-mi gasesc cuvintele.problema e ca sunt torte timid cand e vorba sa ii zic ce simt, ma ajutati si pe mine va rog mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai fii timid deoarece daca cineva te va observa asa in cel mai rau caz nu iti va da atentie. Fata care o placi trebuie sa fii sigur pe tine ca o placi cu adevarat deoarece atunci vei avea puterea sa ii spui ce simti! O sa ai de pierdut daca esti timid...stiu din propria experienta.

1 răspuns:
| XutzyAle a răspuns:

Pai cunosti pe cineva apropiat ei? daca da mult mai bine te poti interesa ce ii place.etc. daca nu incerca sa te uiti la ea cand o vezi. adica sa ii dai semne ca o placihappy.si daca ea actioneaza ex: se uita si ea la tine, se uita si pleaca, se intoarce rapid, o face pe timida, incerca sa flirteze cu tine.^_^. cam asa si mai am dar astept raspunsul tau >.