| anonim_4396 a întrebat:

Iam spus unei fete de care ne cunoastem de mult timp ca o plac si ca o iubesc, si i-am spus daca vrea sa fie iubita mea si ia a spus sa se mai gandeasca{astept raspuns}.

2 răspunsuri:
| alexaaa a răspuns:

Buna! nu e neaparat ca nu te place. poate are niste indoieli, poate nu te cunoAste asa de bine incat sa fie cu tine; poate tu o cunosti, te-ai indragostit de ea, dar ei ii mai trebuie un timp. te-ai gandit la asta? poate nu trebuia sa ii zici direct daca vrea sa fie cu tine; incearca sa o inviti la un suc, dc nu sa devii si un bun prieten pentru ea, vb, asa ea te va cunoaste si poate veti avea o relatie, nu se stie niciodatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te place