| x_9854 a întrebat:

Iar s-a suparat femeia
Iar am dato'n bara nu stiu cum a venit vorba de postu ala imbecil ( Taraf) si s-a suparat ca i-am spus ca m-am uitat la (fata de la meziul noptii), ne mai certasem noi pe tema asta acum cateva luni si chiar in seara in care ne certasem m-am uitat din nou si i'am spus.
Ii foarte suparata pe mine si m-am enervat si am tipat la ea si a inceput sa planga, dar m'o suparat mi-a dat cateva palme. e foarte geloasa si ma enervat foarte tare.
E asa suparata ca nici la telefon nu mai raspunde azi i-am dat cadoul de craciun stiu cu intarziere insa nu am fost alaturi de ea de Craciun. il dusei azi il arunca imi dadu cu el in cap, eu insistai sa il ia il arunca pe geam eu iar fusei siil luai si il dusei si tot asa era ceva ce stiu ca i'ar fi placut insa nu vru sa il ia, e forte suparata si stiu ca am gresit si nu stiu ce sa fac.
E prea pretentioasa prea geloasa si mult prea rea si agresiva rr

10 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Wow. :O atat de geloasa pentru faptul ca te-ai uitat la o amarata de emisiune? Am impresia ca te cam conduce cum vrea ea. In locul tau daca arunca cadoul acolo il lasam si ma si desparteam de ea.laughing Fii mai tare in fata ei, doar esti barbat, unde iti este orgoliul?! Daca de la faptul ca te uiti la o emisiune e geloasa nu imi imaginez ce va face cand va vedea o fata pe langa tine.straight face Vorbeste cu ea si explica-i ca e mult prea geloasa, in cazul asta a depasit limitele, iar cand mai face crize din astea las-o in pace si nu o mai baga tu in seama si nici nu mai suna. Va veni ea singura la tine si isi va da seama ca a gresit.happy baftasmug

| gigiro a răspuns:

Daca tot are atatea defecte, de ce ne mai intrebi? E clar ca nu merge cu "moldoveanca ". mai "oltene ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-i cadoul acolo si nu o mai baga in seama. ai facut tot ce ai putut dar daca ea e bleaga si vede ca tot tu te duci la ea...nu merge asa. Am trecut si eu prin chestii din astea, si nu ma mai bagat in seama, m-a lasat daca a vazut ca insista si eu tot il reneg. Isi va da seama ca te pierde si tot ea va veni al tine sa isi ceara iertare crede-ma. Se va lumina.

| master_3159 a răspuns:

Salut. Ce zic acum este ceva pentru baieti/barbati in primul rand. Eu sunt baiat si sincer niciodata nu am avut dorinta de a domina fata, adica nu vreau sa o fac sa fie cum vreau eu pai daca o iubesti si chiar vrei sa fii cu ea de ce sa ii dictezi cum sa fie sau cum sa vorbeasca! Intr-o relatie nu trebuie chiar asa facut poate ca trebuie aratat drumul dar asta se face prin decizi luate impreuna! Si sincer baieti cred ca fetele nu stiu nimic sa faca si ca totul e sa conduca eitongue!

Si nu doar fetele sunt foarte geloase, daca iubesti cu adevara acea persoana chiar iti pasa de ce face!

Si acum raspunsul pentru domnul X!
Tu iai spus ca nu te mai uiti la aia, sincer ia sa iti zica tie ca se uita la striperi noaptea si ca mna si satisface placerile ei (vizuale) deci intelege si tu ca nu e deloc bine ce ai facut! Si acum sa fim sinceri de ce ai fost asa dus sa ii zici? Uita-te unde vrei si de ce trebuie sa stie cat timp nu intreaba nu ii spune daca stiai ca se supara de ce ai zis? Dar na sincer ca sa rezolvi nu o lua cu violenta cu tonul ridicat, arata-i ca ai gresit si ca iti pare rau si ca poate ii trec si ei nervii deci nu trebuie sa arate ca ea a gresit! Tu ai zis ca nu te uiti si ea cand afla ca tu ai zis ceva si faci altceva e deranjant! Nu astepta sa se intoarca ea la tine, du-te tu la ea incearca sa faci tot posibilul sa uite, dar cand esti langa ea parerea mea numai discuta despre acea intamplare ca isi aduce aminte si va uita mai greu, adui aminte de clipele frumoase petrecute impreuna si de astea! Iti urez mult noroc si multe zile fericite alaturi de ea!

Si primele parti au fost pentru cei care au raspuns la tine!

Deci aceasta este parerea mea, cui nu ii place sa nu citeasca si cam atat!

Un an nou fericit si cat mai bogat va doresc!

| claus a răspuns:

O sa-ti manance ficatii fomeia asta, pretene. las-o in pacea lu Dumnezeu. nu te mai milogi la ea si nu deveni sclavu ei. fii barbat si pleaca, las-o ca nu-i de mutra ta. ma asculti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o frate, daca este prea geloasa o sa devina si prea posesiva, pentru o simpla emisiune sa faca atita tam tam? inteleg ca fara putina gelozie nu exista dragoste dar nici chiar asa, daca ai fi ca mine sa iti mai clatesti privirea cind esti pe strada cred ca te-ar face carne de mici rolling on the floor la geloasele astea le lipseste mintea si stie sa-i faca pe altii nebuni

| Razvan a răspuns:

Ce proastalaughing
N-ai cum sa fii geloasa pe travestitii aia care cica-s femei de la miezul noptii.Cum sa-ti trezeasca aia dorinta in tine cand arata ca un cal ratacit de restul turmei?laughing

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca stiai ca o supara faptul ca tu te uiti la tampita aia de emisiune, tu de ce ai provocat-o spunandu-i ca te-ai uitat iar?!

Te-a mancat? Atunci suporta!

| Georgiana2905 a răspuns:

Avem dreptul sa fim suparati dar nu si nervosi. Parerea mea este ca de fata aia ar trebui sa fugi mancand pamantul sau sa o admiri si sa o iubesti pentru ca doar o femeie care e catusi de putin geloasa pe tine ...cica!-te iubeste.
Atentie mare mai "flacaule". Nu-i sufla in fund acestei domnite. Ca n-oi fi tu prostu satului. In plus ai spus asa : "E prea pretentioasa prea geloasa si mult prea rea si agresiva rr", ca si cum esti si tu satul de gesturile ei. pune punct sau las-o pe ea sa te caute. Nu vrea cadoul, e na, mare branza. Nu o implori sa ti-l accepte. Cu gesturile ei a zis tot. Trage ce concluzii vrei.

| Pitic a răspuns:

Iubita ta are tot dreptul sa se supere, iar sincer tu ai tot dreptul sa taci din gura!
Daca o iubesti incerca sa o intelegei punete in locul ei.
Imagineazati ca ea se uita la televizior la o emisune in care se deszbraca baieti, frumosi, cu muschi, bronzati si care fac tot felul de miscari lastcive si ei ii place si isi musca buza.
Acum tu te uiti incruntat la ce am scris eu si fierbi de gelozie. Da iubita ta? ha? e bine?
Si sincer ce vezi la alea am vazut si eu emisiunea sunt unele care arata foarte bine da se vede ca sunt ingaurite de soarta si mai sunt altele care te fac sa dai cu telezivoru pe geam.
Canalizeazati atentia pe iubita ta si fa'o fericta.
Cat despre cadou iti las adresa mea sa il trimiti laughing glumeasc, il va primi dupa ce iii trece supararea, pana atunci tu vei ajunge un schelet ambulant laughing glumesc
Multa bafta sper sa va impacati.