| Houselaurie a întrebat:

Iar vine ziua indragostitilor si eu nu am prietena.stau ca fraieru. e si vacanta, as avea timp mai mult sa ies cu o pretena in oras. dati-mi o idee cum sa fac rost de o pretena cat mai rapid.este vreo fata din suceava pe aici? am 17 ani

4 răspunsuri:
| ecristinamc a răspuns:

Si ce daca esti singur?
Parca e mare sarbatoare pe 14straight face
Mai sunt si altii ca tinewinking Incearca sa tratezi totu' ca si cum ar fi o zi normalahappy

| Deddu a răspuns:

Pff. www.matrimoniale.ro =)))!

| pink2soul a răspuns:

Pai.nu astepta sa vina ea, pune si tu ochii pe una si cuceresteohee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ia-ti ultima curva