| KingOoO a întrebat:

Iata o păţanie de a mea: in 2021 era un cuplu el si ea care nu erau de mult impreuna. El a lasat-o insarcinata, iar el cand a aflat, i-a dat papucii si a fugit. Nu au mai vorbit 2 ani de zile.
Ea a facut avort atunci.

Am intalnit eu fata asta si mi-a placut, am inceput sa vorbim, etc. I-am zis ca vreau ceva serios cu ea, flori + dulciuri, etc.

Problema este ca a reaparut in peisaj tipul care a lasat-o atunci insarcinata si a fugit.

Acum teoretic ne-am despartit. Ea l-a ales din nou pe tipul asta. Acum sunt ei din nou impreuna dupa cate i-a facut.

Eu i-am zis ca ala la fel o sa ii faca.

Intrebarea mea este ce parere aveti despre treaba asta? Sunt oare femeile asa proaste cum zicea cineva in alta intrebare?

9 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu femeile sunt proaste ci dragostea iti ia mintile si nu mai poti gandi rational... adica tu stii ca e total gresit ce faci dar nu te poti impotrivii inimii! Naspa dragostea asta, arz-o focul...

| dullcat a răspuns:

Ar fi dragut daca nu ai generaliza asa aiurea. Fata aia a avut probleme in copilarie, altfel nu ar cauta/s-ar intoarce la parteneri toxici.

| mihai69 a răspuns:

Da. Unele.

| pufulescu0o a răspuns:

Da, sunt!

| Ka0ru a răspuns:

Cum exista barbati prosti exista si femei proaste, nu mai generaliza aiurea doar pentru ca ai patit-o tu naspa.

| Aldutssss31 a răspuns:

Nu e ok sa aduci in viața ta persoane toxice, care te-au dezamăgit.Probabil ii va părea rău încă o data de alegerea făcută.Las-o in pace, nu merita atenția ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar ca-i o femeie proasta, care-si merita soarta.

| cosminulalsexos a răspuns:

Nu,era doar proasta xdxd

| HXNER a răspuns:

Dragostea iti ia mintile. Treci peste si las-o sa se loveasca singura cu capul de pereti.