| foreverANDaDAY a întrebat:

Ideea e ca imi place de un baiat la scoala si nu stiu cum sa il cuceresc vo ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Mar a răspuns:

Fii naturala.incearca sa te faci placuta.glumeste adr nu exagera.fii sexy dar nu vulgara.incearca flirtrezi;). uite niste videouri http://www.youtube.com/watch?v=-MeB61gg-jw http://www.youtube.com/watch?v=A7yaX9-GNeU. asta doar daca stii engleza.succes

6 răspunsuri:
| Monica a răspuns:

Tot ce conteaza este naturaletea.Incearca sa-l privesti in momentul in care se uita si el, dar cu o privire patrunzatoare. Ochii spun orice.Zambeste-i. Poti convorbi cu el.
Daca iti ''raspunde''(si iti poti da foarte usor seama) inseamna ca sentimentul este reciproc. Daca nu, ar fi mai bine sa lasi lucrurile asa.Succes!

| Damian a răspuns:

Te imbraci in viking lady, fredonezi 'ride of the valkyries' te pui cu fundul pe el: "esti al meu, te-am cucerit fair and square

| νєησм a răspuns:

Pai de obicei ar trebui ca baiatul sa faca primul pas daca nu da nici un semn ar trebui sa te duci u la el dai atentie cat mai multa vobreste cu el fi chiar u comportate cum esti u deobice nu fi altfel doar pentru al cucerii happynu face nici o schimbare comportamentului tau cum a spus si alina baieti adora fetele naturale big grin smugIti doresc mult succes fudita mica te rog big grinsmugsmug:X:*

| BlackHorse a răspuns:

In primul rand fii naturala, trebuie sa il faci sa se simta bine alaturi de tine... eventual zi glume. Fii sexy dar ramai in normal sa nu devi pitipoanca sau mai rau. Incearca sa-l faci sa te ajute... iar la sfarsit sa ii multumesti de ajutor cu un pupic si vezi cum reactioneaza. Daca el se uita la fete pitipoance, imature etc. eu spun sa il lasi in pace deoarece nu merita.

| tpuguru a răspuns:

Incearca sa arati superb! Baieti se uita dupa 3 chestii : fata, corpul,
si la bust. Razi la glumele lui, fii de acord cu ce zice, arata-i ca -l placi.

| alina_5238 a răspuns:

Buna.
Fii tu insati, asta e cel mai important. Baietii apreciaza la o fata naturaletea si finetea.
Apoi, ai putea sa te imprietenesti cu colegii lui. Vezi daca aveti cunostinte comune. Din vorba in vorba o sa dai de el.
Mergi uneori si stai langa el, intr'un cuvant asigura'te ca te'a observat. Apoi treci la atac.
Cand vorbesti cu el fii deschisa, zambitoare, etc.
Sper ca te'am ajutat.
Pa, pa.
Bafta