| DaniEllaG a întrebat:

Idei pentru cadouri de Sf Valentiiin. Repede un brainstorming va roog! Suntem de 6 ani impreuna si mi s-au cam risipit ideile...

12 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

O fotografie de-a voastră în ramă!

| DaniEllaG explică (pentru Azµre):

Si asta i-am daruit...

| Azµre a răspuns (pentru DaniEllaG):

O cină romantică în doi! Gătită de tine!

| crack123 a răspuns (pentru Azµre):

Vrei sa apara la stirile de la ora 5 laughing, un colaj de fotografi din fiecare moment important petrecut impreuna, sau daca nu ai poze, macar ceva ce sa aduc aminte de asta, lucrurile marunte sunt cele mai semnificative laughing

| TheAce a răspuns:

6 ani inseamna mult. Recomand un weekend in 2 undeva. Un simplu cadou nu stiu...nu prea suna nicicum, mai ales ca vorbim totusi de o sarbatoare kitschoasa. Dar un weekend la munte de exemplu ar fi o alegere inspirata.

| Demonull a răspuns:

Eu +tu la voi in pat.Big cadou sunt sigur ca va fi de neuitat raised eyebrows astept mesaj de la tine.

| Tess a răspuns:

Ciao. Uite un articol scris exact despre cadouri. Adică sunt mai multe aici: http://eumerit.blogspot.ro/2013/02/cadouri-pentru-barbati.html
http://eumerit.blogspot.ro/2013/02/just-hot.html
Happy Valentines day!

| DaniEllaG explică (pentru Tess):

Tess mersi pentru site-uri, dar i-am dat aproximativ tot din c scrie acolo de-alungul celor 6 ani de relatie. Zic aproximativ pentru ca restul gen : breloc, carti, cd-uri cu muzica, sosete nu e o dovada d iubire pentru el, nu ne reprezinta pe NOI, n rest i-am daruit de toate, de la o simpla perna cu inimioare si cani cu mesaje pana la poza cu noi in rama, lanturi si bratari...

| Tess a răspuns (pentru DaniEllaG):

Da, înţeleg. Scrie şi pe blog că nu sunt cadouri adevărate alea. big grin Eu i-aş fi făcut ceva cu mâna mea. De ex. un fular, o bluză. Dar nu prea mai ai timp că împletitul ia timp. happy Este cam greu să mai găseşti cadouri când i-ai cam dăruit tot... Cred că i-ai făcut cam prea multe cadouri... Hmm. Un buchet de flori i-ai dat vreodată? Să i-l trimiţi la servici să vadă toată lumea? Mi se pare un lucru inedit. Dar ar putea să se ruşineze. happy Sper să găseşti ceva; se vede că ţii mult la el. E un om norocos. Baftă multă.

| AngelAna1997 a răspuns:

Pai sa vedem un cadou frumos ar fi un lantic cu cate o jumatate de inimioara sau o bratarala fel

| DaniEllaG explică (pentru AngelAna1997):

I-am facut deja astfel de cadouri sad

| DaniEllaG explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Cina va fi in 4, deoarece vom merge sa sarbatorim si cu fratele lui si prietena sa. Am vorbit cu viitoarea cumnata si ne-am decis ca la desert sa le luam o prajitura de ciocolata sau un mic tortulet, sa punem cateva lumanari in el si sa-si puna o dorinta. Dupa aceea vom merge pe plaja si vom lansa Lampioane... nu vreau sa-i daruiesc ceva material, vreau sa facem ceva memorabil. La munte am fost acum 3 saptamani, deci ar fi aiurea sa mergem din nou. De asemenea si eu al randul meu primesc multe daruri frumoase, ce-i drept pentru fete se gasesc mai multe de daruit. Multumesc inca o data.