| ๓єllเครtคг a întrebat:

Ieri am avut sportul, si azi il avem. Dar ieri ne-a prins profu' ca nu alegam deloc si ne-a pus sa facem vreo 200-300 si ceva de genoflexiuni. Si de ieri nu mai pot sa merg.Ma doare si spatele si stau in pat. E obligatoriu sa fac dsportul. Si nu stiu ce sa fac caci ma doare ingrozitor. De fapt aseara nu m-a durut, dar azi cand m-am trezit, m-a strapuns o durere de coloana si de picioare de nu pot sa ma ridic din pat! Spuneti-mi cateva metode sa mai alin durerea pana la 12 cand plec la scoala!

Răspuns Câştigător
| BraticeviciBogdan a răspuns:

Nu ai cum, fa mai mult sport pentru a te obisnui cu efortul si mai lasa calculatorul... dupa cum vezi poate dauna sanatatii