| Alexzxc a întrebat:

Ieri am facut 2 luni cu prietena, dar nu ne-am vazut pentru ca a avut niste probleme, asa ca ne vedem maine. Eu as vrea sa-i iau 1 sau 3 trandafiri (mi-a zis cineva ca, cu numar par te duci la morti.), dar ma gandeam ca poate ma ajutati cu niste sugestii. Vreau ceva.un simbol al iubirii, nu stiu.

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Eu zic ca pentru aniversarea de 2 luni e suficient un trandafir rosu. Eventual iesiti intr-un loc dragut, la o bulgareala daca e zapada unde locuiti, la un film dragut, undeva unde va place si va simtiti bine. Nu te avanta in cadouri scumpe, e prea devreme happy

La cat mai multe amintiri frumoase! happy

| JusTLiVe a răspuns (pentru Oana92):

La o bulgareala? Really nigga?

| Oana92 a răspuns (pentru JusTLiVe):

Da, de ce nu? Nu sunt eu fan zapada, dar e distractiv sa te bati cu zapada laughing Sau intalnirile pot avea loc doar la cinema/bar/casa unuia dintre ei?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cel mai frumos simbol al iubirii este un pupic dulce din partea ta. Toate se uita dar acesta nu se va uita niciodata.

| Mihai12341 a răspuns:

Pai un trandafir este cel mai frumos big grin si cu o cutie de chiocolata in forma de inimioara e perfect sau desigur un buchet de flori big grin