| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am facut sex cu iubitul meu, iar el si-a dat drumul in mine. Cred ca am facut vreo 3 partide fara oprire. Mentionez ca nu am folosit prezervativ. Astazi nu ma simt bine,ma ustura in aceea zona, ce pot face? puppy dog eyes

43 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa te duci la ginecolog. partenerul tau ti-a oferit si o infectie genitala.

| mona a răspuns:

Spala zona cu ceai de musetel de mai multe ori pe zi si iti va trece

| raisa1993maria a răspuns:

Uff pai de ce nu aveti grija? Realizezi cat de grab e ceea ce ai facut? sau ati facut. presupun ca nici pastile nu luai, ai grija ca te poti trezi cu o sarcina si nu cred ca e ceea ce-ti doresti. trebuia sa iei macar pastila de a 2 zi. mai asteapta o saptamana macar si fa un test de sarcina, vorbeste cu parintii daca iti sunt apropiati straight face

| Azµre a răspuns (pentru raisa1993maria):

Vaide capul ei are 14 ani, acum am văzut la întrebările postate de ea... Doamne ce oameni

| raisa1993maria a răspuns (pentru Azµre):

Inconstineti. e tot ce pot spune!

| Azµre a răspuns (pentru raisa1993maria):

Numai spune că degeaba spui... Am tot bătut câmpii pe topicuri asemănătoare și spuneam cum că ele nu sunt pregătite atât fizic cât și psihic, că n-au cunoștințe dar degeaba...

| LolaLollita a răspuns (pentru Azµre):

straight face Incredibil.

| Azµre a răspuns (pentru LolaLollita):

Dar adevărat nu?

| LolaLollita a răspuns (pentru Azµre):

Se pare ca da. Si la cum e pusa intrebarea, faptul ca are mari sanse sa fi ramas insarcinata nici nu se afla printre grijile ei.

| Azµre a răspuns (pentru LolaLollita):

Http://www.tpu.ro/......a-nu-se-a/
Ar trebui să o vezi pe asta

| larrii a răspuns:

Valeu nimfomanilor laughing Daca nu ati folosit prezervativ si si-a dat drumul in tine. e clara treaba, ai ramas cu burtica. Normal ca te ustura zona aia daca ai facut-o de 3 ori fara oprire, poate nu erai destul de excitata si in felul asta te-ai ranit putin.

| ReiVaN a răspuns:

O sa ai un copil, o sa trebuiasca sa faci avort probabil, parintilot tai le-ai ruinat viata si la fel si tie. fericita?
Apropo, funda?

| DyNo a răspuns:

Sa stii ca sunt sanse sa ramai insarcinata sau sa fi contactat vreo BTS ( boala cu transmitere sexuala ).

| Azµre a răspuns:

Câți ani aveți?
Ai folosit anticoncepționale?
Usturimea poate fi cauzată de lipsa lubrifierii din timpul actului sau de o infecție cu candidoză.

Răspunde la întrebare câți ani aveți?

| bibiiiy a răspuns (pentru Azµre):

Mda,ea are 14, mai e alta care are o intrebare asemanatoare, si are 16 ani, majoritatea se incadreaza intre 14-17straight face

| Azµre a răspuns (pentru bibiiiy):

SImpatică îmi ești de la o vreme...
Ai dreptate.

| Zenit313 a răspuns:

Vizita la medicul ginecolog.

| Ycu a răspuns:

Sper sa ai tripleti, sa numai poti sa te scoli de jos sa te tarasti pe burta pana la wc cand iti vin durerile nasterii, poate asa va intra dracu in cap sa lasati sexul pentru atunci cand veti stii cei ala un prezervativ.

| Azµre a răspuns (pentru Ycu):

rolling on the floor Moșule ești pe mess?

| Ycu a răspuns (pentru Azµre):

Intru special pentru tine.

| Vix999 a răspuns (pentru Azµre):

Alooo...da voi faceti conferinte fara mine? Azure mama...am vazut un raspuns d'al tau la o intrebare precedenta : Chele? laughing)) Ciudate gusturi mai ai si tu. Daca nu as stii mai bine, mai mai ca te-as crede laughing)

| Zuzazozo a răspuns:

E foarte posibil sa fi ramas insarcinata! peste 10 zile te duci la farmacie si-ti cumperi un test de sarcina.

| Keith a răspuns:

Te ustura pentru ca ai facut prea mult sex,dar daca si-a dat drumul in tine si nu v-ati protejat riscurile ca tu sa ramai insarcinata sunt foarte mari mai ales daca erai in perioada fertila, iti sugerez sa te protejezi de acum inainte, nu va jucati cu viata unui copil, daca nu vi-l doriti protejati-va, nu ai auzit niciodata de metode contraceptive? Protejeaza-te de acum inainte si in legatura cu usturimea nu iti face probleme.P.S fa-ti un test de sarcina(surecheck)

| khaterin a răspuns (pentru Keith):

Da corect este prea mica sa aiba copil ar trebui sa foloseasca anticonceptionale

| Keith a răspuns (pentru khaterin):

Ai vazut si tu filmul "Keith", eu sunt fata dar am pus Keith, pentru ca asta mi-a venit prima data in cap.

| khaterin a răspuns (pentru Keith):

Nu imi dai si mie facebookul tau sa mai vorbim

| Keith a răspuns (pentru khaterin):

Iti dau id-ul daca vrei...

| khaterin a răspuns (pentru Keith):

Da eu prima oara am crezut ca keith e nume de fata si sa stii ca facebookul meu este matei alina ok

| khaterin a răspuns (pentru Keith):

Da

| khaterin a răspuns (pentru Keith):

Al meu este matei_alina1@yahoo.com

| hotdesire a răspuns:

Te ustura pentru ca ti-a foarte tras-o happy maine iti trece usturimeawinking
si invata sa folosesti prezervativ ca s a nu ramai.

| george232323 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa stai calma si linistita si sa astepti sa iti treaca.

| Nedea_Marius_1994 a răspuns:

Ai folosit macar pastile? ca daca nu ai folosit ai 90% sanse sa fii ramas gravida

| clicksnap a răspuns:

Si care e problema ta de fapt? usturimea sau ingrijorarea de a fi viitoare mamica?

| motherf a răspuns:

O sa avem un nepoteeeeeel!

| motherf a răspuns:

O sa avem un nepoteel!

| Nebunu_Alexutzu_1998 a răspuns:

E clar... Daca nu ati folosit prezervative esti clar gravida

| elizadumitru a răspuns:

Exista posibilitatea sa ramaiwinking ca sa iti treaca durerea trebuie sa astepti. ar trebui sa iti iei cat mai repede pastila de a doua zi ca sa eviti o sarcinawinking

| Pufuletemic a răspuns:

Fetito tu esti buna la cap ai facut ' 3 partide fara oprire ' la 14 ani si nu ai folosit nici prezervativ. straight face
Du-te la medicul ginecolog. Urgenttttt!

| EVOLUSHEN a răspuns:

Sa te duci la medic sa treci testul sa vezi daca ai noroc sau ba.

| TaTToo123 a răspuns:

Da e bine mah ce nai venit si la mine oleaca? Te laum mai usor daca vroiai si faceam si 14 partide daca vrei folosesc eu ulei vegetal ca sa lubrifiez zonalaughing)))))))))))))))))))))))00

| iloveiris a răspuns:

Mai fa odata si o sa iti treaca. Daca nu inca o data si tot asa

| iloveiris a răspuns:

Esti cam proasta da poti sa vii si la mine ne e problema