| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am facut sex cu iubitul meu, iar el si-a dat drumul in mine. Cred ca am facut vreo 3 partide fara oprire. Mentionez ca nu am folosit prezervativ. Astazi nu ma simt bine,ma ustura in aceea zona, ce pot face? puppy dog eyes

43 răspunsuri:
| Zuzazozo a răspuns:

E foarte posibil sa fi ramas insarcinata! peste 10 zile te duci la farmacie si-ti cumperi un test de sarcina.

| Pufuletemic a răspuns:

Fetito tu esti buna la cap ai facut ' 3 partide fara oprire ' la 14 ani si nu ai folosit nici prezervativ. straight face
Du-te la medicul ginecolog. Urgenttttt!

| larrii a răspuns:

Valeu nimfomanilor laughing Daca nu ati folosit prezervativ si si-a dat drumul in tine. e clara treaba, ai ramas cu burtica. Normal ca te ustura zona aia daca ai facut-o de 3 ori fara oprire, poate nu erai destul de excitata si in felul asta te-ai ranit putin.

| motherf a răspuns:

O sa avem un nepoteeeeeel!

| motherf a răspuns:

O sa avem un nepoteel!

| iloveiris a răspuns:

Esti cam proasta da poti sa vii si la mine ne e problema

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa te duci la ginecolog. partenerul tau ti-a oferit si o infectie genitala.

| khaterin a răspuns (pentru Keith):

Nu imi dai si mie facebookul tau sa mai vorbim

| Keith a răspuns (pentru khaterin):

Iti dau id-ul daca vrei...

| khaterin a răspuns (pentru Keith):

Da eu prima oara am crezut ca keith e nume de fata si sa stii ca facebookul meu este matei alina ok

| khaterin a răspuns (pentru Keith):

Da

| khaterin a răspuns (pentru Keith):

Al meu este matei_alina1@yahoo.com

| ReiVaN a răspuns:

O sa ai un copil, o sa trebuiasca sa faci avort probabil, parintilot tai le-ai ruinat viata si la fel si tie. fericita?
Apropo, funda?