| AleCsuTsaaa a întrebat:

Ieri am facut sex cu prietenul meu fara prezervativ...si cand a simtit ca ii vine a scos-o afara si numai dupa vreo 5 secunde i-a venit.si a ejaculat pe mine, nu in mine. pot ramane insarcinata?!? mi-e tare fricasad va rog raspunde sincer nu la batjocura.sau daca nu stiti mai bine nu raspundeti.

Răspuns Câştigător
| 0000anonim0000 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine, sunt sanse mici. DAR daca avea lichid prespermatic(toti barbatii au, cand sunt excitati), cand o faceati, si. s-a scurs in tine... sunt sanse(lichidul ala poate contine un numar mic de spermatozoizi, daca s-a masturbat inainte sa o faceti, sau daca a ejaculat inainte sa o faceti, puteau fi spermatozoizi ramasi, si cand s-a excitat sa. fi iesit prin lichidul ala). In fine. Eu zic ca ar trebui sa astepti sa iti vina ciclul, si daca iti vine, e totul ok. Ca sa te asiguri, peste o saptamana - doua incearca sa faci un test de sarcina sa fii 100% sigura. Se apropie revelionul, nu repeta greseala, ulciorul nu merge de multe ori la apa(PROTEJATI-VA). Stai linistita, eu zic ca nu esti insarcinata, trebuie sa ai rabdare pana iti vine ciclul acum. Succes! Funda?happy

2 răspunsuri:
| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Fratilor! M-am saturat de voi! Daca nu stiti cum "se mananca"sexul, nu mai faceti! Tu si restul de tot postati astfel de intrebari nu aveti mai mult de 14 ani, ca deh, v-a mancat aia mica de la asa varste! Te-ai interesat vreodata despre ce implica sexul? Ce efecte are asupra corpului tau? Ce boli poti lua? Sau orice in legatura cu asta? Eu sunt sigura ca nu! Pentru ca la varsta asta nu va intereseaza decat sa bagati salamul in voi!

| ingerdraq a răspuns:

Nu 100% dar este posibil. Daca vrei sa scapi de griji si de frica du-te la farmacie si ia pastila de a doua zi,. Costa in jur de 70 lei. Trebuia luata in maxim 72 de ore de la contactul sexual dar cu cat iei mia repede cu atat mai bine.