| Minnni a întrebat:

Ieri am observat ca pe una din labiile mici mi-a aparut o umflatura care ma doare la atingere. De ieri pana astazi s-a mai micsorat putin. dar inca se mai cunoaste. Ultimul contact sexual l-am avut vineri si a fost protejat. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| IloveCats a răspuns:

Ori mergi la doctor, ori astepti cateva zile sa vezi daca iti trece si dupa aia fuguta la doctor happy

2 răspunsuri:
| zayidee a răspuns:

Poate te-ai ras, si se poate sa fi facut o infectie la firul de par, la radacina

| Nike31 a răspuns:

Eu cred ca ar fi normal sa te adresezi la medic, deoarece cu aceasta nu se glumeshte.